ASIL - Asociácia ilustrátorov, o.z. en

ASIL má nový web!
30. 9. 2015

Udalosť, na ktorú sme už mnohí vytúžene čakali! ASIL sa vám po dlhej dobe predstavuje v zbrusu novom outfite. Od piky nový dizajn, nové funkcie, nové možnosti ako nájsť ilustrátorov a ilustrácie a veľa veľa zlepšení na pozadí. Nechajte sa rozmaznávať, vyrážame!

Už viacero rokov sme dostávali od našich priaznivcov správy, že náš web by si zaslúžil lepší dizajn. Niektorým z vás napríklad chýbali možnosti na vyhľadávanie ako ste zvyknutí z fotobánk. A je to pravda – najlepší ilustrátori by si veru zaslúžili lepší web! Sami sme si tieto chyby a nedostatky už dlho uvedomovali a tak sme si v lete vyhrnuli rukávy a pustili sa do práce. Po niekoľkých mesiacoch príprav a hľadania tej správnej cesty sme oslovili k spolupráci grafického dizajnéra Ada Juráčka. Boli sme si istí, že nepustí spod svojich rúk prácu, ktorá by nemala punc kvality. Spolu s programátorom Jozefom Kolejákom, ktorý má vo svojom portfóliu už viac ako 150 webstránok, sme v týchto dňoch sfinalizovali náš nový web.

Veríme, že nová stránka plná nových funkcií a v novom dizajne si Vás získa. Spustenie webu je načasované spolu so spustením registrácie na našu tohtoročnú konferenciu PIKTO15 v Piešťanoch. Momentálne ešte dokončujeme pár podstránok a v priebehu nasledujúcich dní budeme napĺňať web portfóliami všetkých našich ilustrátorov. Tešíme sa na Vašu spätnú väzbu a veríme, že stránku ASIL budete navštevovať čo najčastejšie.