ASIL - Asociácia ilustrátorov, o.z. en

Joseph Binder Award 2020
6. 3. 2020

Naša partnerská organizácia designaustria aj tento rok vyhásila svoju súťaž dizajnérov a ilustrátorov Joseph Binder Award.

O ocenenie Joseph Binder Award 2020 sa opäť môžu uchádzať kreatívci z celého sveta, aby si pomerali kvality prác za posledné dva roky. Pozývame tiež slovenských autorov, aby sa zapojili do súťaže a ukázali svetu svoje kreatívne nápady a realizácie.

Súťaže sa môžu zúčastniť ilustrátori a dizajnéri s prácami, ktoré vznikli od roku 2018 (vrátane) až do uzávierky súťaže. Súťaží sa vo viacerých kategóriách, pričom projekty z oblasti ilustrácie môžu byť zaradené nasledovne:

Práce treba prihlásiť cez on-line formulár do 17. apríla 2020. Za účasť v súťaži sa uhrádza vstupný poplatok. Členovia ASIL si môžu na prihlásenie uplatniť zľavu 20%.

Vaše práce bude hodnotiť 16-členná medzinárodná porota so zastúpením aj profesionálov z oblasti ilustrácie. Víťazi získajú plakety, v kategórii experimentálny a nekomerčný dizajn / ilustrácie sú pripravené aj finančné ceny. Práce budú tiež zaradené do katalógu a budú súčasťou výstavy vo Viedni a v ďalších mestách.

Viac info o súťaži nájdete na webstránke súťaže alebo v súťažnej brožúre.