ASIL - Asociácia ilustrátorov, o.z. en

Víťaz súťaže USE-IT Bratislava
14. 12. 2015

Prinášame vám výsledky našej jesennej súťaže USE-IT Bratislava, v ktorej do druhého kola postúpili Tomáš Cíger (aka Eniac), Magdaléna Gurská a Darjan Hardi. Ich úlohou v druhom kole bolo dopracovať zaslaný návrh obálky a v rovnakom štýle nakresliť výrez mapy s legendou a vybranými mestskými dominantami.

Po dlhom rozhodovaní a neľahkej úlohe vybrať zo zaslaných návrhov celkového víťaza a ilustrátora novej mapy USE-IT Bratislava porota napokon vybrala a víťazom súťaže sa stáva Tomáš Cíger, alias Eniac. Gratulujeme!

Tomáš Cíger aka ENIAC

Tomášovi spod ruky vychádzajú uletené komiksy, ilustrácie i animácie. Ak nie je námetom mestský život, tak rôzne popkultúrne motívy. Po spoluprácach na projektoch ako Kremnické gagy,  Pecha Kucha, či Mail Me So Young Art (soyart.sk) sme radi, že USE-ITáci dostanú tipy na zaujímavé miesta v Bratislave s Eniacovym štýlom. Ďalšie Tomášove práce si môžete pozrieť na www.artereniac.tumblr.com.


Zverejňujeme aj návrhy Magdalény Gurskej a Darjana Hardiho, ktoré sa umiestnili v našom shortliste a určite si zaslúžia vašu pozornosť.


 


Súťaž je realizovaná s finančnou podporou grantu ARS BRATISLAVENSIS.

Illustrations © ASIL, 2015