ASIL - Asociácia ilustrátorov, o.z. en

ASIL merchandise
4. 11. 2015

V ASILe sme pre našich fanúšikov pripravili nový ilustrovaný merchandise. 28 autorov sa zapojilo do ilustrovania nového pexesa a traja ďalší pre vás priprvili veselé vystrihovacie pohľadnice s motívmi rôznych dopravných prostriedkov.

Pexeso, vďaka svojej jednoduchosti a zároveň napätiu, ktoré s ním hráči zažívajú, snáď ako hra nikdy nestratí svoje čaro. Po našom prvom pexese, ktoré doslova zožalo úspech, sme sa v ASILe rozhodli pripraviť pre vás nové, tentokrát tematické. So svojimi deťmi tak môžete spoznávať na malej ploche vášho stola alebo koberca vzdialené kultúry a národnosti z celého sveta. Austrálčana, bálijčanku, marokáncov, rusku a mnohých ďalších!

Celkovo 28 národností pre vás nakreslili:
Dávid Soboň, Barbora Paulovičová, Marek Cina, Petra Lukovicsová, Emília Jesenská, Zuzana Hlavatá, Klaudia Bulantová, Martina Rozinajová, Matúš Maťátko, Mária Nerádová, Katarína Caková, Kristína Kubáňová, Katarína Gasko, Veronika Klímová, Daniela Olejníková, Marcela Kupčíková, Ďuro Balogh, Bystrík Vančo, Katarína Ilkovičová, Jana Malatincová, Lenka Šturmankinová, Martina Matlovičová, Ján Kurinec, Jana Hrčková-Stankovianska, Mirka Rudášová, Šarlota Dzuriaková, Lea Točeková a Katarína Slaninková.
 

Druhým merchom sú ilustrované pohľadnice na spôsob vystrihovačiek z populárnych ABC-čiek. Formát pohľadnice je ideálna veľkosť, z ktorej si môžete s deťmi vystrihnúť a zlepiť veselé motívy autobusu, osobného auta alebo kabrioletu. Vydajte sa na dovolenku, do školy alebo na zájazd spolu s našimi hrdinami z vystrihovačiek. Exkluzívne pre ASIL ilustrovali: Mária Nerádová, Bystrík VančoPetra Lukovicsová.


Všetky darčekové predmety si môžete zakúpiť v kníhkupectve Ex Libris v SNG alebo osobne u nás v ASILe.

Foto & Illustrations © ASIL, 2015